Щодо виплати допомоги багатодітним родинам

Щодо виплати допомоги багатодітним родинам

Відповідно до Урядових програм органами соціального захисту здійснюється виплата допомоги багатодітним сім’ям на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 гривень.

Визначено перелік документів, які необхідні для призначення допомоги, зокрема, оригінал та копії посвідчень багатодітної сім’ї, без яких оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.

Зважаючи на відсутність відповідних посвідчень в деяких районах області та недостатню їх кількість в інших, Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проаналізовано та надано потребу в бланках посвідчень Міністерству соціальної політики України.

Також Департаментом дано доручення здійснювати прийом заяв та документів на призначення допомоги. Після надходження бланків посвідчень, довідки, які містяться в справах, автоматично будуть замінені на копії необхідних посвідчень.

Зазначаємо, що у разі звернення в період з квітня по червень 2019 р. включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначається з 1 квітня 2019 р.