На засіданні архітектурно-містобудівної ради схвалено 9 проектів містобудівної документації


  • 24/10/2018
На засіданні архітектурно-містобудівної ради схвалено 9 проектів містобудівної документації

24 жовтня у приміщенні обласної державної адміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

Присутніх ознайомлено з розробленням проектів містобудівної документації, а саме:

1. Генеральний план території с. Середній Майдан Вижницького району Чернівецької області.

2. Генеральний план території с. Суховерхів Кіцманського району Чернівецької області.

3. Детальний план території змішаної забудови в межах вулиць Шевченка та Загули в с. Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області.

4. Внесення змін до детального плану території громадської забудови по вул. Центральної в смт. Лужани Кіцманського району Чернівецької області.

5. Детальний план території щодо будівництва палацу правосуддя на розі вулиць Незалежності – Сковороди в м. Кіцмань Чернівецької області. (повторний розгляд).

6. Детальний план території розміщення кафе-магазину (реконструкція індивідуального житлового будинку) на вул.Молодіжній,62-Б в с. Реваківці Кіцманського району Чернівецької області.

7. Детальний план території для житлової забудови по вул. Буковинській в с. Зеленів Кіцманського району Чернівецької області.

8. Детальний план території для обслуговування будівлі магазину по вул.С.Воробкевича,49-В в с. Витилівка Кіцманського району Чернівецької області.

9. Детальний план території виробничо-складського використання по вул. Головній в с. Борівці Кіцманського району Чернівецької області.

10. Детальний план території щодо розміщення садибного житлового будинку з вбудованим магазином непродовольчих товарів по вул. К. Смаля,1 в м.Кіцмань Чернівецької області.

За результатами наради засідання архітектурно-містобудівної ради вирішено:

Схвалити проекти генеральних планів с. Середній Майдан Вижницького району та с. Суховерхів Кіцманського району Чернівецької області за умови доопрацювання, усунення усіх зауважень і пропозицій членів архітектурно-містобудівної ради та рекомендацій викладених у висновках відповідних служб.

Детальний план території для обслуговування будівлі магазину по вул.С.Воробкевича,49-В в с. Витилівка Кіцманського району знято на доопрацювання та винесено на наступне засідання архітектурно-містобудівної ради.

Усі інші проекти детальних планів території схвалено.

Коментарі