Сучавський регіональний офіс транскордонної співпраці шукає кандидатів на заміщення вакантних посад у СТС Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014 – 2020»

Сучавський регіональний офіс транскордонної співпраці шукає кандидатів на заміщення вакантних посад у  СТС Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014 – 2020»

 

Сучавський регіональний офіс транскордонної співпраці шукає кандидатів на заміщення наступних вакантних посад у Спільному Технічному Секретаріаті (СТС) Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014 – 2020»:

  • Офіцер з впровадження та моніторингу – 1 вакантне місце (терміном на 2 роки);
  • Офіцер з інформації, комунікації та відбору – 1 вакантне місце (терміном на 2 роки);
  • Офіцер з інформації, комунікації та відбору – 1 вакантне місце.

Кінцевий термін подачі заявок – 05 червня 2019 року о 16.00.

Додаткова інформація доступна на наступними посиланнями:

Бібліографія.

Вимоги до кандидатів на посаду офіцера з впровадження та моніторингу.

Вимоги до кандидатів на посаду офіцера з інформації, комунікації та відбору.

Відбір відбудеться 06 червня 2019 року о 10.00 год. у приміщенні Сучавського регіонального офісу транскордонної співпраці за адресою: м. Сучава (Румунія), вул. Бістріцей, 8A, перший поверх.

Процедура відбору складається з письмового тесту, тесту на знання англійської мови, тесту на володіння комп’ютером, інтерв’ю та аналізу резюме.

За додатковою інформацією звертатись до п. Оани Грігораш за контактними даними: тел: 0040 230 530049, електронна адреса: [email protected]

Вимоги з комунікації

Вимоги з моніторингу

Бібліографія