Громадянська освіта стає цікавою і практичною - це демонструє проведення першої з циклу симуляційно-навчальних настільних ігор «Світ Громад»


  • 15/05/2019
Громадянська освіта стає цікавою і практичною - це демонструє проведення першої з циклу симуляційно-навчальних настільних ігор «Світ Громад»

13 травня у приміщенні Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ступені відбулась перша з циклу симуляційно-навчальних настільних ігор «Світ Громад» для учнівської молоді.

Провела її представниця управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Сабадаш.

Гра зорієнтована на молодих людей, які проживають в малих громадах. Адже молодь часом не бачать своєї ролі та важливості у розвитку громади.

А гра допомагає навчаться розробляти стратегію розвитку громади та використовувати інструментів для такого розвитку.

У першу чергу, молоді люди зможуть усвідомити свою значимість та отримають перелік можливостей для подальшої самореалізації у власній громаді. Гра дозволяє учасникам  у живих ситуаціях, максимально наближених до реальності, здобути як практичні навички, так і унікальний життєвий досвід-тренування.

«Світ Громад»  -  універсальний інструмент для того, аби учасники більше дізналися про те, що таке громада, можливості її розбудови, принципи її життєздатності та роль кожного мешканця у цих процесах.

Громадянська освіта стає тоді цікавою і практичною – наприклад, перший інсайт, який отримують учасники кожної гри, – це розуміння анатомії податків.                                                                   

У грі розкриваються  серйозні і глибокі теми  – стратегія громади, здорові правила гри в громаді, податки, планування бюджету, обрання на посади, рішення складних ігрових задач, які даються так само непросто, як і в реальному житті. У цій грі пізнаються люди: по-різному, як з позитивних проявів, так і негативних. Тому один з акцентів під час аналізу гри – діагностика, наприклад, конкретного колективу.

Коментарі