Під час прес-туру до Заставнівщини журналісти ознайомились зі станом проведення весняно-польових робіт


  • 15/05/2019
Під час прес-туру до Заставнівщини журналісти ознайомились зі станом проведення весняно-польових робіт

Для представників ЗМІ відбувся прес-тур на Заставнівщину щодо стану проведення весняно-польових робіт на Буковині, зокрема, на базі ТзОВ "Хрещатик Агро" (ПП "Південний Буг"). Земельний банк підприємства складає 6,5 тис. га в області.

На сьогодні лідери серед темпів посіву ярих культур (70-80%) -Заставнівський, Кіцманський, Глибоцький, Герцаївський, Хотинський райони.

Разом з в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Богданом Бойчуком та виконавчим директором ТзОВ «Хрещатик Агро» Ігорем Пастущаком журналісти оглянули посіви цукрового буряка, сої, озимої пшениці, ознайомились з основними технологіями їх вирощування.

Наразі всіма категоріями господарств області посіяно ярі культури на площі 165,6 тис.га, з яких завершено посів ранніх ярих зернових та зернобобових культур. Крім того, посіяно пізні культури: 46,8 тис.га – кукурудзи на зерно, 11,6 тис.га соняшнику, 34,2 тис.га сої, 1,3 тис.га цукрового буряка, 10,4 тис.га – овочів та посаджено 33,1 тис.га картоплі. Посів пізніх культур триває.

Також присутні побували на машинотракторному парку підприємства, який налічує понад 40 одиниць іноземної та вітчизняної сільськогосподарської техніки: зернозбиральні комбайни, трактори, причепи, оприскувачі, сівалки та грунтообробна техніка.

Коментарі