Соціальний захист родин переселенців у Новоселицькому районі – на контролі


  • 22/10/2018
Соціальний захист родин переселенців у Новоселицькому районі – на контролі

Станом на 01 жовтня 2018 року у Новоселицькому районі проживає 43 сім’ї, які налічують 85 вимушено переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Зазначені родини переселенців забезпечені тимчасовим житлом та отримують щомісячну виплату адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

З січня по вересень 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення Новоселицької районної державної адміністрації виплачено матеріальну допомогу 23 сім’ям переселенців у розмірі 327 тис. 599 грн.

Органами соціального захисту населення постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо прав та свобод внутрішньо переміщених осіб, здійснюється клопотання про переведення соціальних виплат та пенсій за місцем тимчасового проживання людей. Об’єднаними територіальними громадами та сільськими радами проводиться моніторинг даної категорії громадян з метою збору інформації та виявлення потреб внутрішньо переміщених осіб.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) постійно ведеться робота щодо здійснення моніторингу осіб, які тимчасово проживають на території району, та вивчення потреб як в соціальній, так і в гуманітарній допомозі, з метою подальшого надання допомоги. Значна допомога переселенцям надається за сприянням Новоселицької районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Коментарі