На Буковині порушники податкового законодавства поповнили бюджет майже на 22 мільйони гривень


  • 22/10/2018
На Буковині порушники податкового законодавства поповнили бюджет майже на 22 мільйони гривень

Упродовж трьох кварталів 2018 року за результатами контрольно-перевірочної роботи підрозділами аудиту Головного управління ДФС донараховано узгоджених податкових зобов’язань 21,9 млн.грн. Також зменшено від'ємне значення об'єкта оподаткування з податку на прибуток на 16,0 млн.грн. та зменшено від'ємне значення різниці між податковими зобов'язаннями та податковим кредитом з ПДВ в сумі 0,5 млн.грн.  Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан.

З використанням ризикоорієнтованої системи відбору платників, фахівцями фіскальної служби Чернівецької області впродовж січня-вересня 2018 року проведено 137 документальних перевірок (54 планових та 83 позапланових перевірок). Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість перевірок зменшилась більш ніж на чверть -  178 документальних перевірок (53 планових та 125 позапланових перевірок).

У відомстві зазначають, що під позапланові перевірки підпадають суб'єкти господарювання, які здійснюють не прозорий облік  господарської діяльності свідомо не сплачують або сплачують не в повному обсязі платежі до бюджету, використовуючи схеми мінімізації або ухилення від оподаткування.

Коментарі