Відбулась протокольна зустріч Михайла Павлюка з Генеральним Секретарем Пан’європейського руху Австрії Райнгардом Клучеком


  • 13/05/2019
Відбулась протокольна зустріч Михайла Павлюка з Генеральним Секретарем Пан’європейського руху Австрії Райнгардом Клучеком

13 травня відбулась протокольна зустріч в.о. голови обласної державної адміністрації Михайла Павлюка з Генеральним Секретарем Пан’європейського руху Австрії Райнгардом Клучеком.

«Зараз дуже важливий час для України і я щиро вірю, що ми зможемо спільними зусиллями покращити розвиток Пан’європейського руху в Україні. Адже ще сторіччя тому – у 1923 році – Європа зіткнулась  з тими ж викликами, які ми маємо сьогодні, коли у Відні пройшов маніфест Ріхарда Куденгофе-Калергі «Пан-Європа», що закликав до об’єднання Європи перед обличчям низки загроз: нової світової війни, експансії Радянської Росії», – зазначив Михайло Павлюк.

В.о. голови ОДА також наголосив на важливості незворотності європейського та євроатлантичного вектора розвитку України, єдності мови, релігії та культури: «Ми повинні переконливо продовжувати курс євроінтеграції. Це воля народу України, підтримана урядом, що доводить те, що люди справді розуміють важливість цього вибору».

«Україна зараз проявляє себе як цілковито європейська держава. Ми намагаємося всіляко підтримувати європейський вибір вашої держави, оскільки члени Панєвропейського Союзу заявляють, що вони є прихильниками Європейського патріотизму та розвитку національних ідентичностей всіх європейців», – зазначив Генеральний Секретар Пан’європейського Руху Австрії.

Михайло Павлюк запропонував пану Райнгарду Клучеку активізувати спільну діяльність задля збільшення освіченості буковинців щодо діяльності Панєвропейського союзу.

Коментарі