Ви перемогли тим, що любите свою землю, - Михайло Павлюк ветеранам під час відвідин обласного госпіталю


  • 07/05/2019
Ви перемогли тим, що любите свою землю, - Михайло Павлюк ветеранам під час відвідин обласного госпіталю

07 травня в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк разом з керівниками департаментів соціального захисту населення та охорони здоров’я ОДА Віталієм Савкіним та Оксаною Андрієць відвідали обласний госпіталь ветеранів  війни.

«Шановні ветерани, дорогі борці за волю та незалежність нашої української держави різних поколінь, які тут присутні, шановні колеги, колектив установи!

Ви знаєте, вже традиція напередодні 8 – 9 травня зустрітися з вами, згадати і помолитися за тих, хто віддав своє життя за свободу і волю української держави, згадати тих, хто бореться і воює на території України, захищаючи її, подякувати вам особисто тут присутнім ветеранам, і звичайно, поспілкуватися, обмінятися думками, якщо є якісь питання, запланувати  їх невідкладно вирішити», - зазначив Михайло Павлюк.

«Для мене 8 і 9 числа – це можливість згадати найбільш кровопролитну війну в історії людства, згадати всіх українців, котрі віддали своє життя за те, щоб тут був мир. Ви знаєте, що у II Світовій війні за різними оцінками загинуло від 8 до 10 млн. українців. Але найголовніше – десятки та сотні покалічених родин, життів.. Це – невимовна втрата для близьких та велика гордість за подвиг, який здійснили ваші побратими, ваші однодумці та безпосередньо ви, тут присутні. Я хочу подякувати вам за те, що всі ці роки ви робите як громадяни України – бережете пам'ять про 8 та 9 травня та взагалі про всю Другу світову війну; водночас дякую вам за ту доблесть, як громадян України пам’ятати про те, що в цьому житті жодна тоталітарна система та ворог не заслуговують на перемогу, а лише ті, які вірять у справу, яку роблять, вірять, що вони захищають свою землю – вони завжди перемагають. І ви перемогли тим, що любите свою землю», - сказав в.о. голови ОДА.

«Важливо, що в обласному госпіталі ветеранів війни створено реабілітаційний центр для учасників антитерористичної операції, і починаючи фактично з 2014 року – робиться чимало, і я знаю, що і головний лікар установи – Василь Михайлович, і персонал закладу докладаються до того, аби ці новітні захисники – новітні герої – мали гідні умови для відтворення здоров’я свого, щоб для них був організований належний побут».

«Бажаю вам міцного здоров'я, усіх гараздів, обласна виконавча влада та зрештою усі присутні тут завжди готові вас почути та підтримати», - додав Михайло Павлюк.

Ветерани подякували обласному керівництву за увагу та шану до них, а також працівникам госпіталю за піклування про їх здоров’я.

Також на зустрічі з представниками влади ветеранів цікавили питання забезпечення ліками, зокрема, інсуліном. Їх проконсультувала з цього приводу керівниця профільного департаменту Оксана Андрієць.

 

Коментарі