Соціальний захист, відновлення та благоустрій дорожнього покриття, підготовка до літнього оздоровлення дітей - основні питання апаратної наради


  • 06/05/2019
Соціальний захист, відновлення та благоустрій дорожнього покриття, підготовка до літнього оздоровлення дітей - основні питання апаратної наради

6 травня 2019 року під час апаратної наради в.о. голови ОДА Михайло Павлюк  наголосив на важливості відповідальності місцевої виконавчої влади перед громадянами та державою за свою діяльність.

«Маємо розпочаті важливі реформи, також є низка непростих реформ, які вже обговорені й у разі підтримки більшості суспільства також будуть втілені», – підкреслив Михайло Павлюк.

Особливу увагу в.о. голови ОДА приділив питанням соціального захисту, зокрема, необхідності відвідати керівництвом облдержадміністрації ветеранів, які лікуються в обласному госпіталі інвалідів війни, та здійснити візит до обласної дитячої лікарні.

Михайло Павлюк також дав доручення відповідним структурним підрозділам про проведення робочої наради з актуальних питань щодо виборів голів двох об’єднаних територіальних громад області: «Центральна виборча комісія ухвалила рішення про проведення виборів у двох об’єднаних територіальних громадах Глибоцького та Новоселицького районів. Минулого тижня я відвідав ці ОТГ, поспілкувався з головами сільських рад та охочими мешканцями. Переконаний, що вибори голів цих об’єднаних територіальних громад повинні пройти на належному рівні».

«У зв’язку з підготовкою до літнього туристичного сезону суттєво збільшиться проїзд автотранспорту через Чернівецьку область. Тому сьогодні, очевидно, є пріоритетом як відновлення дорожнього покриття, так і санітарний стан поблизу пунктів пропуску», – наголосив посадовець.

Насамкінець в.о. голови ОДА доручив керівникам підрозділів провести нараду з питань благоустрою та покращення стану доріг в області: «Прошу Ігоря Богатирця провести нараду із залученням підрозділів по дорогах, прикордонної служби з метою наведення порядку перед пунктами пропуску, сервісними зонами та населеними пунктами, що знаходяться перед ними».

Також на апаратній нараді обговорювались наступні питання:
1. Про хід підготовки організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.
2. Про роботу Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства облдержадміністрації за I квартал 2019 року.

Коментарі