В ОДА розпочалося засідання керівного комітету з розробки проекту Стратегії розвитку області до 2027 року


  • 03/05/2019
В ОДА розпочалося засідання керівного комітету з розробки проекту Стратегії розвитку області до 2027 року

03 травня під головуванням в.о. голови обласної державної адміністрації Михайла Павлюка розпочалось засідання керівного комітету з розробки проекту Стратегії регіонального розвитку Чернівецької області на період до 2027 року та плану заходів з її реалізації у 2021 – 2024 роках.

«Колеги, маємо необхідність сформувати Стратегію розвитку Чернівецької області до 2027 року. Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 24.04.2019 №409-р, утворено керівний комітет та робочу групу з розробки зазначеного документу. Разом ми повинні визначити основні пріоритети та мету Стратегії. У Стратегії розвитку Чернівецької області на до 2027 року повинні бути відображені ключові показники регіонального розвитку», - звернувся Михайло Павлюк до присутніх.

У засіданні комітету беруть участь керівники структурних підрозділів, заступники голови ОДА, керівництво обласної ради, Агенції регіонального розвитку, Центру розвитку місцевого самоврядування.

Він закликав  членів керівного комітету вносити пропозиції до документу від своїх структурних підрозділів та організацій.

Власне робоча група повинна розглянути проект Стратегії регіонального розвитку області до 2027 року та затвердити відповідно план заходів з її реалізації.

«В найближчі місяці нам необхідно буде затвердити згаданий план заходів, у нас небагато часу», - додав в.о. голови ОДА.

Коментарі