25-26 травня Чернівецьку область відвідає делегація Асоціації земляцтв України на Буковині


  • 02/05/2019
25-26 травня Чернівецьку область відвідає делегація Асоціації земляцтв України на Буковині

2 травня 2019 року у Будинку з левами відбулась зустріч в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Павлюка з представниками громадської організації «Буковинське земляцтво» на чолі з Головою Буковинського земляцтва в м. Києві Валерієм Цибухом.

Сторони обговорили програму перебування делегації Асоціації земляцтв України на Буковині.

Було узгоджено, що під час візиту 25-26 травня делегація відвідає краєзнавчий музей, Свято-Миколаївську церкву, Вірменську церкву Святих Апостолів Петра і Павла, греко-католицький Успенський собор, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської. Програма також передбачає відвідування Новодністровської ГАЕС та Хотинської фортеці.

«Це велика честь для Буковини приймати делегації земляцтв з усіх областей України. Переконаний, це є чудовою можливістю звірити годинники на предмет спільних пріоритетів, подальшої спільної діяльності та реалізації єдиної мети – розвитку успішної проєвропейської України. Також це шанс показати інвестиційний, туристично-рекреаційний та культурний потенціал Чернівецької області, акцентувати увагу на транскордонному співробітництві й нових можливостях для Буковини. Чернівецька область, як і вся Україна, вже обрала проєвропейський вектор розвитку і ми всіляко сприятимемо цьому. Вірю, що ці вихідні запам’ятаються членам делегацій і покладуть хороший початок тісному налагодженому діалогу», – сказав Михайло Павлюк.

Валерій Цибух висловив подяку виконавчій владі області за таку можливість.

Детальніше про заплановані зустрічі з делегаціями Асоціації земляцтв України 24-25 травня буде повідомлено згодом на офіційному веб-порталі ОДА.

Коментарі