Відбувся робочий візит до Сторожинецької ОТГ з метою вивчення стану підготовки до модернізації ЦНАП

Відбувся робочий візит до Сторожинецької ОТГ з метою вивчення стану підготовки до модернізації ЦНАП

У рамках робочого візиту 24 квітня 2019 року експертами Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації ЦНАП спільно із представники Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації та Центру розвитку місцевого самоврядування відвідали Сторожинецьку міську ОТГ з метою вивчення стану підготовки до модернізації ЦНАП. 

Під час робочої зустрічі проведено огляд приміщення ЦНАП міської ради, інших місць надання адміністративних послуг. Також оглянуто приміщення для потенційних територіальних підрозділів ЦНАП у селах Стара Жадова, Давидівка, Банилів – Підгірний, ознайомлено з організацією надання адміністративних послуг, обговорено умови виконання технічних завдань, за результатами виконання яких відповідна ОТГ отримає інституційну та матеріально-технічну підтримку (меблі, офісну техніку, програмне забезпечення, навчання персоналу).

Крім того, експерти проведели нараду в м. Сторожинець, де відбулось обговорення результатів огляду та інших питань модернізації ЦНАП.