У акції «Відповідальність починається з мене» відбувся конкурс талантів серед студентів ЧТЕІ КНТЕУ «Талановита першість»

У акції «Відповідальність починається з мене» відбувся конкурс талантів серед студентів ЧТЕІ КНТЕУ «Талановита першість»

16 жовтня 2018 року, у рамках обласного етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», за підтримки управління молоді та спорту обласної державної адміністрації проведено конкурс талантів серед студентів перших курсів Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ «Талановита першість». 

Цьогоріч членами журі стали заступник начальника управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Артур Боштан, дворазовий переможець шоу «Розсміши коміка», в минулому учасник команди КВК та випускник ЧТЕІ КНТЕУ Денис Комлєв, екс-голова ради студентського самоврядування ЧТЕІ КНТЕУ Іванна Новак та екс-фотограф ради студентського самоврядування ЧТЕІ КНТЕУ Іван Статкевич.

Кожна з команд представляла себе використовуючи особливості різних країн. В заході брали участь наступні команди:

«Готельні пательні» (Мексика) – спеціальність «Готельно-ресторанна справа та харчові технології»;

«Кіберашки» (Японія) – спеціальність «Економічна кібернетика»;

«Finanzenjagers» (Німеччина) – спеціальність «Державні фінанси»;

«Три в одному» (Франція) – спеціальності «Менеджмент організації торгівлі», «Маркетинг» та «Підприємство, торгівля та біржова діяльність»;

«СТБ – стародавні таємниці бухгалтерії» (Єгипет) – спеціальність «Облік і оподаткування»;

«Болівудська МенТура» (Індія) – спеціальність «Менеджмент готельного, туристичного та курортного сервісу».

Всі учасники конкурсу представляли герб та гімн власної команди, свої таланти, а також доводили актуальність своєї спеціальності.  

Перемогу здобула команда «Три в одному» (Франція), друге місце посіла команда «Готельні пательні» (Мексика) та третьою стала команда «СТБ» (Єгипет).   

По завершенню конкурсу талантів команди-переможці були нагороджені кубками та грамотами управлінням молоді та спорту облдержадміністрації.