Стажування за програмою «High Level Experts Programme»

Стажування за програмою «High Level Experts Programme»

Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини запрошує 15 молодих співробітників державних установ України на тритижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини в рамках «High Level Experts Programme» (HLEP) навесні 2019 року.

Програма стажування HLEP для молодих держслужбовців з України була започаткована Міністрами закордонних справ ФРН та України у 1995 році. У рамках програми молоді фахівці з України матимуть можливість особисто спостерігати за роботою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та інших органів влади, вивчати принципи функціонування німецького адміністративного апарату. Програма, що відбудеться у 2019 році
з 3 по 24 травня
, охоплює вузькоспеціалізовані семінари з політології та економіки, семінари з публічних виступів та роботи із ЗМІ, мовні курси, а також екскурсії до німецьких та європейських міст.

Робоча мова учасників програми – англійська.

Участь можуть брати:

  • державні службовці України (як загальнонаціонального так і регіонального, або місцевого рівня);
  • які ще не досягли 40-річного віку;
  • володіють англійською мовою на відмінному рівні (приблизно С1);
  • мають щонайменше 1 рік досвіду роботи у середній ланці державного управління і це підтверджено довідкою з роботи;
  • цікавляться українською та німецькою політикою.

Кандидатам необхідно мати:

  • мотиваційний лист англійською мовою із зазначенням основних фахових інтересів (максимум 1 сторінка);
  • СV англійською мовою з фотокарткою паспортного формату (вказати електронну пошту та номер мобільного телефону);
  • довідку з місця роботи ( в оригіналі з печаткою, українською мовою).

Поданий вище перелік документів надіслати поштою до політичного відділу Посольства ФРН в Києві (вул. Б. Хмельницького, 25, 01901, м. Київ) до 30 листопада 2018 року.

Спочатку Посольство зробить попередній відбір серед надісланих заявок. 14-18 січня 2019 року відібрані кандидати складуть письмовий тест англійською мовою та всередині лютого 2019 року пройдуть особисто співбесіду у Посольстві ФРН в Києві.

Відібрані учасники матимуть можливість пройти тритижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина з 03 по 24 травня 2019 року. Всі учасники отримають загальну суму на транспортні витрати. А також добові гроші, безкоштовне помешкання в Берліні та страхування на період перебування в Німеччині.

За додатковою інформацією та у разі виникнення питань звертатись у відділ політики Посольства ФРН в Києві за електронною адресою
[email protected]