Мирослав Заячук привітав колектив Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області з 2-ою річницею роботи відомства


  • 17/04/2019
Мирослав Заячук привітав колектив Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області з 2-ою річницею роботи відомства

Заступник голови обласної державної адміністрації Мирослав Заячук привітав колектив Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області з 2-ою річницею роботи відомства.

«Від імені обласної державної адміністрації висловлюю слова вдячності Чернівецькому рибоохоронному патрулю за виконання основних завдань з охорони, використання та відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства на Буковині. Будучи молодим правоохоронним органом, ви міцно «стали на ноги», голосно заявили про себе та робите чіткі кроки щодо державного нагляду за біоресурсами, зарибнення водойм, розвитку аквакультури та роз'яснювальної роботи, завдяки якій ви здобуваєте довіру населення», - зазначив Мирослав Заячук.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов'язків та з нагоди 2-ї річниці Управління посадовець нагородив Почесною грамотою обласної державної адміністрації головного державного інспектора Ігоря Нікітюка та Олега Скорейка, провідного державного інспектора Станіслава Левченка.

Довідково. Запуск рибного патруля та ефективної системи контролю є базисом був необхідним для подальшого реформування рибного господарства України. Реформування органів рибоохорони та створення на українських водоймах системи контролю європейського рівня передбачав запуск рибного патруля, запровадження електронної системи моніторингу суден та звітності про вилов для рибалок-промисловиків, а також сертифіката походження риби.

Щодо Чернівецької області, то  інспектори ЧРП патрулюють водойми області, а також повністю Дністровське водосховище в межах Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської та Вінницької областей. На території області протікає 4240 річок та знаходиться 5 водосховищ, 1243 стави.

В області знаходиться друга за довжиною річка в Україні – Дністер, де налічується близько 18 видів риб, занесених до Червоної книги України. Площа контрольованих патрульними територій складає 22,4 тис га.

Коментарі