На Буковині тривають практичні заняття з військово-патріотичного виховання для старшокласників навчальних закладів області

На Буковині тривають практичні заняття з військово-патріотичного виховання для старшокласників навчальних закладів області

Сьогодні на полігоні «Прибан», що в Сторожинецькому районі тривають навчальні стрільби за участю випускників загальноосвітніх закладів Чернівецької області.

Це две другий день навчань, і погодні умови не зупиняють юнаків та дівчат вправлятись у військовій справі, зокрема у стрільбі. 

Заняття проводяться відповідно програми військово-патріотичного виховання молоді та триватимуть до 26 квітня. Виконання вправ стрільби з автомата Калашнікова є завершальним етапом у курсі підготовки з предмету «Захист Вітчизни».

Також старшокласники отримують вичерпну інформацію щодо вступу до вищих військових навчальних закладів, про особливості військових спеціальностей і умови служби. Навички та знання, отримані під час підготовки, допоможуть їм в подальшому у проходженні  військової служби, а у разі потреби, дозволять з упевненістю стати на захист держави. Крім того, як кажуть самі учасники, такі заходи тренують характер та додають впевненості в собі та своїх здібностях.

Загалом до занять планується залучити близько 5000 учнів Буковини.