Василь Гостюк: Буковинський туристичний ярмарок-2019 слугуватиме удосконаленню своїх послуг турпідприємствами області


  • 13/04/2019
Василь Гостюк: Буковинський туристичний ярмарок-2019 слугуватиме  удосконаленню своїх послуг турпідприємствами області

13 квітня розпочало свою роботу туристичне містечко: на Буковині відкрито туристичний сезон-2019.

Для відвідувачів заходу працюють містечко майстрів  ручної роботи, організовані дегустації традиційними буковинськими стравами, продаж харчової продукції, майстер-класи з гончарства та писанкарства.

Найменші учасники дійства можуть спробувати себе у туристичних квестах, лабіринтовому орієнтуванні та відчути професійними скелелазниками на штучному рельєфі.

Також в рамках відкриття XIV Буковинського  туристичного ярмарку свій туристичний  потенціал представили 14 об’єднаних територіальних громад області.

Цьогоріч участь у Ярмарку беруть 195 учасників з Буковини, Закарпаття, Львова, Тернопілля, Хмельниччини та Франківщини.

Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк привітав учасників цьогорічного Буковинського  туристичного ярмарку, краян та гостей заходу: «Дійсно, Чернівецька область є перлиною України – від мальовничих Карпат до унікальних каньйонів Дністра. Приємно, що ініціатива Чернівецької ОДА про зміну локації та концепції проведення цього свята знайшла широку підтримку Чернівецькою міською радою та учасниками Ярмарку».

Василь Гостюк висловив впевненість: «Сьогоднішній захід стане гарним продовженням туристичних традицій нашого краю та слугуватиме додатковим поштовхом до удосконалення своїх послуг туристичними підприємствами Чернівецької області. Окрім того, Ярмарок – це чудова платформа для налагодження співпраці із сусідніми регіонами  задля пошуку нових клієнтів та потенційних туристів нашої квітучої Буковини. Всім успіху, а галузі туризму в області -  подальшого розвитку».

Посадовець подякував кожному з цьогорічних учасників Ярмарку за вклад у розвиток туристичної галузі краю, вручивши дипломи.
Серед родзинок цьогорічного заходу запуск  повітряної  кулі, пригодницькі командні змагання на велосипедах «Велоквест ЧЕ», концертна програма «Навколо світу за один день», безкоштовна оглядова екскурсія центральною частиною міста.

Коментарі