У Чернівцях 46 роботодавців міста презентували 600 пропозицій роботи на «Ярмарку вакансій та кар’єри»

У Чернівцях 46 роботодавців міста презентували 600 пропозицій роботи на  «Ярмарку вакансій та кар’єри»

Сьогодні, 11 квітня 2019 року,  у м. Чернівці відбувся «Ярмарок вакансій та кар’єри». Свої вакансії презентували 46 роботодавців міста та майже 600 вакансій, з них 219 пропозицій роботи  для осіб з інвалідністю. Окрім цього, 328 пропозицій роботи пропонували  військові комісаріати, у військових частинах з дислокацією у м.Чернівці, м.Коломия та м.Яворів.

«Наша мета допомогти як шукачам роботи так і роботодавцям знайти один одного, дати можливість безпосередньо поспілкуватися. Сьогодні більшість роботодавців шукають досвідчених працівників з інструментом, на ярмарку представлені майже 400 вакансій для робітничих спеціальностей. Водночас є майже 200 для фахівців з вищою освітою.  Заробітна плата по цих вакансіях складає від мінімальної до 15 тис грн», - інформує директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

На ярмарку представлені промислові, транспортні, комунальні підприємства, банківські установи, торговельні мережі, оздоровчі заклади.  Вони пропонували роботу електрикам, слюсарям, газозварникам, швачкам, водіям, касирам, юрисконсультам, інженерам технологам, програмістам, бухгалтерам, економістам, менеджерам середньої ланки, банківським працівникам та іншим.

На захід запрошені не тільки безробітні, але і люди, які не зверталися за пошуком роботи до служби зайнятості, а також ті хто працює, але підшуковує  для себе кращі пропозиції роботи. Також захід відвідали випускники навчальних закладів. «Напередодні ми провели інформаційну кампанію, місцеві телеканали та радіо проанонсували захід, щоб якомога більша кількість людей прийшла та знайшла для себе роботу, познайомилася з роботодавцями, побачила кого зараз потребує ринок праці, які вимоги ставлять до працівників», - зазначає директор обласного центру зайнятості.

11 навчальних закладів м.Чернівців провели майстер-класи, а випускники шкіл ознайомилися з професіями, за якими здійснюється підготовка.

Також фахівці служби зайнятості презентували усю базу вакансій Чернівецької області, а це майже 1300 вакансій,  та вакансії всіх регіонів України, а це майже 71 тисяча пропозицій роботи. Тим, хто цього потребує,  допомогли скласти резюме, пройти тестування та  консультували.

Представники Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультували громадян із правових питань щодо зайнятості.