Мирослав Заячук: Приємно, що громадські організації області відчули фінансову підтримку з боку влади


  • 10/04/2019
Мирослав Заячук: Приємно, що громадські організації області відчули фінансову підтримку з боку влади

Неможливо здійснювати реформи без широкої підтримки громадян, не спираючись на їх громадську активність та ініціативу. З метою підтримки розвитку громадянського суспільства в обласній державній адміністрації було розроблено відповідну програму.

Сьогодні, 10 квітня 2019 року, заступник голови облдержадміністрації Мирослав Заячук  провів засідання Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Чернівецькій ОДА під час якої обговорено співпрацю з інститутами громадянського суспільства, а також громадські організації розповіли про реалізацію проектів, що фінансувалися обласною владою в рамках програми.

«Вперше у 2018 році з обласного бюджету було виділено 280 тисяч для реалізації Регіональної програми розвитку громадянського суспільства, - зазначив у виступі Мирослав Заячук. - Профінансовано заходів програми на 202,6 тисяч грн. Найбільше коштів було спрямовано на підтримку на конкурсних засадах проектів і програм інститутів громадянського суспільства. На їх реалізацію в програмі було передбачено 200 тисяч гривень. Профінансовано – 188,5 тисяч гривень. Приємно, що громадські організації області відчули фінансову підтримку з боку влади».

Облдержадміністрація активно співпрацює з представниками інститутів громадянського суспільства. Впродовж року вони залучалися до розробки регіональних та місцевих програм в якості експертів, шляхом регулярної участі в громадських обговореннях, круглих столах, засіданнях громадської ради при обласній державній адміністрації. Разом з тим представники ІГС включені до консультативно - дорадчих органів, що діють при структурних підрозділах облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.  

Коментарі