Мирослав Заячук провів нараду міжвідомчої робочої групи щодо узгодження вжиття заходів з охорони та збереження водних біоресурсів Чернівецької області


  • 02/04/2019
Мирослав Заячук провів нараду міжвідомчої робочої групи щодо узгодження вжиття заходів з охорони та збереження водних біоресурсів Чернівецької області

Вчора, 1 квітня, заступник голови обласної державної адміністрації Мирослав Заячук провів нараду міжвідомчої робочої групи щодо узгодження вжиття заходів з охорони та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції і місць відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у водних об’єктах Чернівецької області.

Захід відбувся відповідно до Плану заходів щодо підготовки і проведення весняно-літньої нерестової заборони у 2019 році в Чернівецькій області.

Учасники міжвідомчої робочої групи розглянули питання щодо:

1. Створення оперативних груп та залучення правоохоронних органів щодо проведення в нерестовий період на водоймах області перевірок за дотриманням законодавства у галузі охорони,використання та відтворення водних біоресурсів.

2. Проведення заходів щодо виявлення незаконного вибору піщано-гравійної суміші спільно з працівниками БУВР річок Прут та Сірет, а також екоінспекції .

3. Здійснення рибоохоронних заходів на ринках області з метою недопущення незаконного придбання, продажу водних біоресурсів без належних на те документів.

4. Дотриманням порядку пересування плавзасобів, в заборонених для рибальства - місцях масового скупчення водних біоресурсів в період нересту та зимівлі.

Повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про нерестову заборону можна за телефоном «гарячої лінії» відомства: (066) 067-38-69.

Коментарі