Створення належного ЦНАП – робочий візит до Волоківської, Острицької, Магальської та Клішковецької ОТГ

Створення належного ЦНАП – робочий візит до Волоківської, Острицької, Магальської та Клішковецької ОТГ

В рамках робочого візиту 27-28 березня 2019 року експертами Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації ЦНАП спільно із фахівцем Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації Марини Замфір та представниками Центру розвитку місцевого самоврядування відвідано Волоківську, Острицьку, Магальську та Клішковецьку об’єднані територіальні громади.     

Під час робочої зустрічі проведено огляд потенційних приміщень, де будуть розміщені ЦНАПи, обговорено умови виконання технічних завдань, за результатами виконання яких відповідні ОТГ отримають інституційну та матеріально-технічну підтримку (меблі, офісну техніку, програмне забезпечення, навчання персоналу).

Нагадуємо, що 31 січня 2019 року закінчився прийом заявок на участь у 3 Раунді Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою», в частині створення та модернізації Центрів надання адміністративних послуг. Від Чернівецької області заявки на участь у вищезазначеній Програмі подали 16 територіальних громад для участі у Програмі.

За результатами подібних візитів експертів у громади та проведених консультацій експерти розроблять для громад технічне завдання – «дорожню карту» для створення належного ЦНАП, що є передумовою для створення та модернізації високоякісних ЦНАП.