Михайло Павлюк вручив сертифікати з грошовими винагородами кращим спортсменам Чернівецької області


  • 28/03/2019
Михайло Павлюк вручив сертифікати з грошовими винагородами кращим спортсменам Чернівецької області

Сьогодні, 28 березня, в залі засідань ОДА в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк вручив сертифікати з грошовими винагородами кращим спортсменам Чернівецької області за підсумками виступів у 2018 році на змаганнях міжнародного рівня. У заході також взяли участь заступник голови ОДА Ігор Богатирець та начальник Управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Богдан Вітовський.

«Усвідомлюємо, що присвоєння стипендії кращим спортсменам – це, з одного боку, вагома підтримка молодого покоління, яке прославляє області та державу загалом здобуткам на спортивній арені. Також це пропаганда здорового способу життя серед молоді, адже лише від прийдешнього покоління залежить майбутнє нашої держави», – зазначив в.о. голови ОДА.

Михайло Павлюк також підкреслив, що принцип «кожна гривня, вкладена в розвиток спорту, економить 8 грн у сфері охорони здоров`я» є актуальним для Чернівецької області.

Крім того, розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації №256-р від 18 березня 2019 року за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток баскетболу області тренера з баскетболу Комунального закладу Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Буревісник» Валентину Анісімову було нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації.

Коментарі