Михайло Павлюк привітав працівників Чернівецького музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської


  • 27/03/2019
Михайло Павлюк привітав  працівників Чернівецького музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської

27 березня з нагоди Міжнародного дня театру в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк привітав працівників Чернівецького музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.

«Це свято підкреслює значимість творчої праці майстрів сценічного мистецтва. Театр був і залишається могутнім засобом утвердження загальнолюдських цінностей, джерелом високої духовності, натхнення і культури. Культурою повертаємо на шлях праведний тих, хто зневірився і не вірить в нашу країну. Завдяки культурі ми впевнено рухаємось вперед, розвиваємо свою державу і розвиваємось», – сказав Михайло Павлюк.

Посадовець також підкреслив, що сьогодні, 27 березня, на сесії обласної ради за пропозицією обласної державної адміністрації було прийняте рішення про виділення Чернівецькому музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської 4 млн грн на заміну вікон і вітражів.

Крім того, в.о. голови ОДА повідомив, що Указом Президента України №91/2019 від 26.03.2019 за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки та високу професійну майстерність провідному майстрові сцени Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О.Кобилянської Крістіні  Зборлюковій присвоєно почесне звання «Народний артист України».

«Мені дуже приємно вітати таку талановиту актрису зі здобуттям цього почесного звання. Відрадно, що Буковинські митці прославляють нашу область на всю Україну і ми маємо змогу гордитись розвитком театрального мистецтва тут, в Чернівцях», – відзначив Михайло Павлюк.

Ювілейною відзнакою обласної державної адміністрації «100-річчя Буковинського віче» було нагороджено кращих працівників Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О.Кобилянської: Заслуженого артиста України, провідного майстра сцени Богдана Братка, директора-розпорядника Тетяну Католік, головного адміністратора Віктора Журата, артиста драми Олексія Надкерничного, художника-оформлювача Петра Магратія, художника по виготовленню та моделюванню чоловічих костюмів Дзюнію Федорюк.

«Нинішнє покоління митців буковинської сцени примножує здобутки своїх видатних попередників. І доказом того слугує зростання числа шанувальників театрального мистецтва. Упевнений, що попереду у вас багато нових мистецьких здобутків і перемог. Бажаю вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя та добробуту», – наголосив Михайло Павлюк.

Коментарі