Сучасний міні-стадіон зі штучним покриттям відкрили у Хотині


  • 26/03/2019
Сучасний міні-стадіон зі штучним покриттям відкрили у Хотині

Сьогодні, 26 березня, відбулося відкриття сучасного міні-стадіону зі штучним покриттям для гри у міні-футболу.

Урочиста церемонія відбулася за участі юних футболістів та їх представників, тренерського складу футбольних команд, заступника голови обдержадміністрації Василя Гостюка,  народного депутата України Максима Бурбака, голови райдержадміністрації Петра Допіряка та міського голови Микола Головльова.

Зазначимо, будівництво футбольно-спортивного комплексу в Хотині розпочалося у 2018 році. За рахунок коштів міністерства регіонального розвитку та будівництва виділено 749,5 тис. грн., а з міського бюджету виділено 663,5 тис. грн.

Територію планують обладнати камерами відео-спостереження та освітленням, а за грою команд на штучному полі можна спостерігати з глядацьких трибун.

«Чудово, що ми можемо спостерігати за розвитком спорту у Чернівецькій області, і докладаємо зусиль, аби підтримувати будівництво подібних спортивних майданчиків у кожному куточку Буковини. За успіхом кожного видатного спортсмена стоїть талант, примножений на багатогодинні тренування. Наше завдання – дати дітям можливість проявляти їх талант»,— зауважив під час відкриття міні-стадіону заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк.

 

Коментарі