45 дітей пільгових категорій з Буковини заїхали на ІІ оздоровчу зміну до оздоровчих центрів «Артек» та «Молода гвардія»


  • 25/03/2019
45 дітей пільгових категорій з Буковини заїхали на ІІ оздоровчу зміну до оздоровчих центрів  «Артек» та «Молода гвардія»

До «Артеку» на тематичну зміну «Артек збирає друзів» заїхало 24 дітей, а до «Молодої гвардії» на тематичну зміну «Нове життя нового прагне слова» – 21 дитина.

Для дітей вихователі та адміністрація дитячих центрів підготували оригінальні заходи з відзначення Міжнародного дня дитячої книги, Міжнародного дня інтернету, Всесвітнього дня здоров’я, Дня сміху та Дня іменинників.

Протягом 21 дня діти візьмуть участь в різноманітних спортивних змаганнях, відвідають стилізовані вечірки, пісенно-ігрові та танцювально-розважальні програми.

Загалом з початку 2019 року оздоровлено та перебувають на оздоровленні 84 буковинський дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Зокрема, в розрізі категорій:

- 17 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування;

- 1 дитина, батько якої загинув у зоні проведення АТО;

- 3 дітей з інвалідністю;

- 42 дітей з багатодітних сімей;

- 19 дітей з малозабезпечених сімей;

- 2 дітей, взятих на облік службою у справах дітей, як таких, що перебувають в складних життєвих обставинах.

Триває підбір дітей, бажаючих оздоровитись з 15 квітня по 5 травня на третю тематичну зміну в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» м. Одеса «Вектор на майбутнє» та у Міжнародному дитячому центрі «Артек» м.Київ «Академмістечко Артек».

Для реєстрації звертатись до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за тел. 4-55-37 або в органи соціального захисту населення за місцем проживання дитини.

Коментарі