Відбулося перше засідання обласного штабу з протидії булінгу (цькуванню)


  • 21/03/2019
Відбулося перше засідання обласного штабу з протидії булінгу (цькуванню)

Державні службовці, освітяни, правоохоронці, представники соціальних служб та громадських організацій разом протидіятимуть булінгу в закладах освіти.  Нинішнє засідання антибулінгового штабу перше – установче, тож під час його роботи обговорювали координацію дій. «Ми маємо об’єднати зусилля для того, щоб запобігати випадкам булінгу в закладах освіти, проводити інформаційну роботу  з учасниками освітнього процесу, допомагати розібратися у складних конфліктних ситуаціях», - зазначив, відкриваючи засідання, Голова штабу, заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Мирослав Заячук.

Кампанія «Стоп булінг» в рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я маю право!» розпочалася ще у вересні минулого року. За цей час фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області спільно з освітянами провели понад 1800 правових уроків на теми цькування та попередження булінгу в закладах освіти Буковини.

 «Після визначення на законодавчому рівні поняття булінгу та встановлення відповідальності за нього тема цькування набула ще більшого значення. В Україні вже є судові рішення про притягнення до відповідальності за булінг. В Чернівецькій області таких випадків немає,  та й наше завдання не зводиться лише того, щоб покарати винних. Маємо працювати над тим, щоб діти, батьки, вчителі могли вирішити конфліктні ситуації, знали свої права та обов’язки. У цьому вони можуть розраховувати на нашу допомогу », - зауважила начальник Головного територіального управління юстиції у чернівецькій області Вікторія Васильчук.

Для того, щоб громадяни могли повідомити про факти цькування створена «гаряча» телефонну лінія обласного штабу із  протидії булінгу (цькуванню) за номером телефону громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінню юстиції у Чернівецькій області – (0372) 55-19-78.

Окрім того,  можна телефонувати до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 та  загальнонаціональну «гарячу» лінію з протидії булінгу  116-000.

Коментарі