Мирослав Заячук привітав учасників міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених

Мирослав Заячук привітав учасників міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених

Сьогодні, 14 березня, у палаці «Академічний» розпочала свою роботу IV Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Студентське самоврядування у системі академічної культури».

В. о. голови облдержадміністрації Мирослав Заячук привітав учасників, наукове товариство Буковинського державного національного університету з початком роботи конференції та подякував за надану можливість поспілкуватися з колегами з різних країн та збагатилися новими знаннями.

«На сучасному етапі розвитку українського суспільства виникає необхідність трансформації системи соціалізації молоді. Постає потреба активізації пошуку її актуальних засобів. Одним з них беззаперечно є студентське самоврядування, від ефективної роботи якого залежить відкритість та ефективність діяльності навчального закладу. Адже законодавчо захищено, що органи студентського самоврядування беруть безпосередню участь в управління закладах вищої освіти. Тому важливо, щоб були сформовані засади конструктивної співпраці між ректоратом, професорсько-викладацьким складом та студентством».

За словами в.о. голови ОДА, сьогоднішня міжнародна конференція – це чудова нагода для дискусії, обміну досвідом, досягненнями та відкриттями. «Підтвердження цьому – порядок денний, у якому піднімаються питання теоретичних, етико-правових, прикладні аспекти доброчесності, висвітлення проблем студентського самоврядування, волонтерського руху. Просвітницької роботи та пошук шляхів їх вирішення. Приємно, що молоді вчені піднімають ці питання. Вірю  у вашу творчу енергію, що вам все вдається. Бажаю нових наукових здобутків та незабутніх яскравих миттєвостей студентського життя».

14 – 15 березня на учасників заходу, окрім теоретичної інформацій, очікують цікаві майстер-класи.