Урочистості до Дня юриста відбулися на Буковині

Урочистості до Дня юриста відбулися  на Буковині

Сьогодні, 8 жовтня, своє професійно свято відзначають українські юристи. Святкують його у нашій державі з 1997 року, аби пошанувати тих, хто покликаний суспільством  захищати права громадян, підвищувати правову культуру українців, забезпечувати правові гарантії в нашій державі.

У День юриста кращих працівників Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області нагороджували відзнаками, подяками та грамотами.

Привітали працівників буковинської юстиції представники обласної влади. Керівник апарату облдержадміністрації Олег Стецевич вручив почесні відзнаки обласної державної адміністрації першому заступнику начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Аксенії Адамчук та заступнику начальника - начальнику відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації   Юлії Бабиній. «Своєю самовідданою працею Ви утверджуєте верховенство права, надаєте можливості кожному буковинцю отримати якісні послуги з державної реєстрації, у сфері виконання судових рішень. Дбаєте про те, щоб буковинці знали про свої права і могли їх захищати. Щиро вітаю всю юридичну спільноту, до якої і сам належу, з професійним святом» - зазначив під час урочистостей Олег Стецевич.

Під час урочистостей отримували й відомчі нагороди. «Бути завжди у русі, щодня вдосконалювати свої знання та працювати заради того, щоб громадяни нашої держави відчували себе юридично захищеними. Ми маємо сьогодні чимало нагород, а це, в деякій мірі, також підтверджує нашу сумлінну роботу і якісне виконання завдань Міністерства юстиції, - зазначила начальник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Вікторія Васильчук.

Міністерство юстиції та його територіальний  орган у Чернівецькій області нині активно реформується, запроваджує електронні сервіси у сфері державної реєстрації, працює задля якісного виконання судових рішень, проводить правоосвітню роботу. Одним із пріоритетних напрямків нині є реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на теренах Буковини.