На засіданні Громадської ради при обласній державній адміністрації представлено звіт про виконання обласного бюджету за 2018 рік


  • 06/03/2019
На засіданні Громадської ради при обласній державній адміністрації представлено звіт про виконання обласного бюджету за 2018 рік

Вчора, 5 березня, на засіданні Громадської ради при обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік.

Звіт представила директорка Департаменту фінансів облдержадміністрації Анжела Дякова.

Зокрема було відмічено, що за минулий рік до обласного бюджету надійшло доходів в загальній сумі 646,8 млн. грн., у тому числі до загального фонду – 426 млн.  грн., спеціального – 220,8 млн. грн.  Крім того, з державного бюджету отримано 815,3 млн. грн. дотацій та 4 306,5 млн. грн. субвенцій.

Упродовж року з обласного бюджету забезпечено стовідсоткові розрахунки за захищеними статтями видатків і, як наслідок, станом на 1 січня 2019 року відсутня будь-яка  заборгованість з вказаних виплат.

Вдалося також здійснити дієві заходи з розвитку та покращення інфраструктури закладів обласного підпорядкування. Зокрема, на капітальні видатки з обласного бюджету спрямовано  161,4 млн. грн., в тому числі на галузь освіти – 11,8 млн. грн., охорони здоров’я – 39,4 млн. грн., соціального захисту – 8,7 млн. грн.  культури – 8,3 млн. грн. Також забезпечено  фінансування розбудови об’єктів соціально-культурної сфери за рахунок коштів субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій – 49,8 млн.грн., співфінансування інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку – 15,1 млн. грн.

За рахунок вказаних коштів забезпечено придбання необхідного медичного і мультимедійного обладнання, комп’ютерної техніки, здійснено будівельні та ремонтні роботи обласних закладів соціально-культурної сфери.

Детальнішу інформацію про виконання обласного бюджету за 2018 рік розміщено на офіційному сайті обласної державної адміністрації за посиланням: https://bukoda.gov.ua/page/2215

Коментарі