В.о. голови ОДА Михайло Павлюк презентував перший етап плану розвитку області на найближчі роки


  • 04/03/2019
В.о. голови ОДА Михайло Павлюк презентував перший етап плану розвитку області на найближчі роки

Під час прес-конференції в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк зосередив увагу на основному – забезпеченні життєдіяльності області, виконанні доручень центральної влади і щодо реалізації всеосяжних реформ, а також забезпеченні законності й правопорядку в краї.

«Взяті місцевою виконавчою владою соціальні зобов'язання виконані. І одразу скажу, за результатами моніторингу Мінрегіоном соціально-економічного розвитку область у першій п'ятірці найкращих регіонів України», –  зауважив Михайло Павлюк. 

В.о. голови ОДА також представив дорожню карту розвитку Чернівецької області, яка містить 696 проектів, що плануються до реалізації. Він підкреслив, що розробці плану передували широкі громадські обговорення в районах, аналізи та порівняння. Наразі завершено перший етап. Проте згодом за участі керівництва держави відбудеться велике засідання обласної ради регіонального розвитку, де буде представлено відповідний план.

Михайло Павлюк також закликав усіх долучитися до обговорення планів перспективного розвитку області. Аби привернути увагу громадян до цього важливого проекту, карти і буклети з ілюстраціями окремих інфраструктурних проектів у містах і областях, а також анкети зворотнього зв'язку найближчим часом будуть розповсюджуватись волонтерами.

Коментарі