До участі «Під покровом Тризуба - 2019» запрошується активна молодь, що зацікавлена розвитком національно-патріотичного виховання

До участі «Під покровом Тризуба - 2019» запрошується активна молодь, що зацікавлена розвитком національно-патріотичного виховання

З 25 по 26 травня 2019 року у місті Боярка (Київської області) буде проведений Всеукраїнський фестиваль «Під покровом Тризуба - 2019», спрямований на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України

До участі в заході запрошується активна молодь з усієї України, що зацікавлена розвитком національно-патріотичного виховання, представники молодіжних громадських організацій.

Цього року фестиваль проходитиме вчетверте. Захід має своє оригінальне коріння, адже Київщина, і Боярка зокрема, глибоко пов’язані з державотворчими процесами, подіями визвольного руху.

Ідея фестивалю - відновлення історичної пам’яті про події Української революції 1917-1921 років, задля розвінчування радянських міфів, активізації громади, зокрема, молоді, через популяризацію та вивчення історії, виховання національно-патріотичного духу шляхом проведення культурно-просвітницьких заходів.

На території проведення фестивалю у парку «Перемога» м. Боярка діятиме наметове містечко, де учасники (маючи власне спорядження) зможуть розміститися на 2 дні проведення заходу, насолодитися якісною українською музикою, спілкуванням з  лекторами, які є носіями суспільної думки у сфері театру, кіно, теле- та радіо мовлення, видавничому та громадському секторах. Вхід вільний.

Контактні особи:

Головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання управління молодіжної політики  та національно- патріотичного виховання Київської облдержадміністрації Марія Сакута, тел..: (095) 773 16 06.

Голова громадської організації «Валькірія», координатор фестивалю Марина Мірзаєва, тел..: (097) 591 92 97

Детальніше за посиланням :   https://www.facebook.com/Tryzub.Boyarka