У Чернівецькій обласній ДЮСШ відбулося відкриття турніру з баскетболу, який присвячений 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка

У Чернівецькій обласній ДЮСШ відбулося відкриття турніру з баскетболу, який присвячений 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка

Сьогодні, 2 березня, у Чернівецькій обласній ДЮСШ відбулося відкриття турніру з баскетболу, який присвячений 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка.
У змаганнях беруть участь юнаки 2002 року народження з ДЮСШ м. Калуш Івано-Франківської області та м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області.Також боротися за перемогу будуть збірні абітурієнтів ЧНУ ім. Ю. Федьковича та Чернівецької ОДЮШС.
В.о. голови ОДА Михайло Павлюк, вітаючи учасників, зазначив: "Сьогодні докладаємо максимум зусиль, щоб підтримувати розвиток спорту, зокрема баскетболу, на Буковині. Свідченням цього є створені умови в обласній ДЮСШ, що дозволили сьогодні проводити турнір. Баскетбол формує у найкращі якості для кожної людини - бажання перемогати, командність, цілеспрямованість, ефективність. Тому бажаю всім командам найкращих результатів, гарної гри, а перемоги - найсильнішим".
Разом з тим, Михайло Павлюк наголосив, що турнір присвячений знаковій для всіх буковинців постаті - композитора, виконавця легендарної "Червоної рути" Володимира Івасюка. Цьогоріч Буковина відзначає 70-тий ювілей від його дня народження: "Нехай українська пісня, українське слово, українська справа об'єднує нас кожного дня. В добрий час".
Також Михайло Павлюк нагородив ювілейною відзнакою ОДА "100 років Буковинському віче" тренера-викладача СШ "Буревісник", майстера спорту з баскетболу Валентину Анісімову, тренера-викладача Чернівецької обласної ДЮСШ Геннадія Водовоза, тренера збірної команди Чернівецької області Руслана Чехімського та президента Чернівецької обласної федерації баскетболу Олександра Тюріна. В.о. голови ОДА подякував нагородженим за їх винятковий внесок у розвиток баскетболу в області.
Завтра, 3 березня, о 10.00 відбудеться гра за 3 місце, о 12.00 - гра за 1 місце, о 12.30 - нагородження переможців.