На Буковині говорили про гендерні аспекти реалізації реформ децентралізації влади

На Буковині говорили про гендерні аспекти реалізації реформ децентралізації влади

Сьогодні, 1 березня, відбулося засідання круглого столу «Гендерні аспекти реалізації реформ децентралізації влади на Буковині». Посадовці об'єднаних територіальних громад області у Чернівецькому відокремленому підрозділі Центру розвитку місцевого самоврядування говорили про досвід впровадження гендерних підходів до публічного управління на місцевому рівні.

З вітальним словом виступили заступник голови обласної державної адміністрації, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк, директор Чернівецького ВП ЦРМС Тетяна Татарчук, директор Чернівецького ВП ЦРМС, менеджерка хабу для Південно-Західної України Програми «U-LEAD з Європою» Юлія Грицку-Андрієш.

Про діяльність інституту радників з питань правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків при обласних державних адміністраціях повідомила радник в.о. голови ОДА з питань правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків Наталія Фрунзе

У ході заходу відбулося пряме включення з офісом Програми «U-LEAD з Європою» та Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування.  

Виконавчий директор Центру громадської активності «Синергія» Наталія Батракова розповіла про комплексний гендерний підхід до розвитку органів місцевого самоврядування, а головна спеціалістка відділу фінансів гуманітарної сфери управління фінансів соціальної сфери та органів влади Департаменту фінансів ОДА Ольга Городницька та радник з питань місцевих фінансів Чернівецького ВП ЦРМС Дмитро Прокопець поінформували про гендерно-орієнтоване бюджетування в діяльності органів місцевого самоврядування.

Також з доповідями виступали, радник з правових питань Чернівецького ВП ЦРМС  

Вікторія Чебан, радник з децентралізації Чернівецького ВП  ЦРМС Тарас Прокоп, в.о. голови Усть-Путильської ОТГ Наталія Фрей.

Насамкінець, відбулося публічне обговорення виступів та підведення підсумків.