Відібрано учасників 3 раунду Фази впровадження Програми “U-LEAD з Європою”

Відібрано учасників 3 раунду Фази впровадження Програми “U-LEAD з Європою”

Відібрано учасників 3 раунду Фази впровадження Програми “U-LEAD з Європою”

Обласною державною адміністрацією спільно із органами місцевого самоврядування області, районними державними адміністраціями вживаються заходи щодо розбудови мережі ЦНАП у Чернівецькій області з метою забезпечення мешканців якісними та доступними адміністративними послугами.   

Одним з механізмів створення якісної мережі ЦНАП є можливість участі у Програмі «U-LEAD з Європою», яка є серед найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації.  

Програма фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією. «U-LEAD з Європою» робить внесок у створення багаторівневої системи управління на місцевому рівні, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

З 15 листопада 2018 року по 31 січня 2019 року проводився прийом заявок на участь у Раунді 3 Фази впровадження Програми “U-LEAD з Європою” в частині створення/модернізації центру надання адміністративних послуг.

За результатами подачі заявок на участь у вищезазначеній Програмі відібрано 9 представників Чернівецької області а саме: Волоківську, Глибоцьку, Клішковецьку, Мамалигівську, Магальську, Острицьку, Сторожинецьку, Юрковецьку ОТГ та смт. Берегомет.

Громади, які стануть учасниками Програми, отримають інституційну та матеріальну підтримку (меблі та офісну техніку)  на створення/модернізації ЦНАПів.