Михайло Павлюк нагородив переможців ІІ етапу Всеукраїнського освітянського конкурсу «Учитель року – 2019»


  • 28/02/2019
Михайло Павлюк нагородив переможців ІІ етапу Всеукраїнського освітянського конкурсу «Учитель року – 2019»

Сьогодні, 28 лютого, за участю в.о. голови обласної державної адміністрації Михайла Павлюка, заступника голови ОДА Мирослава Заячука, директора Департаменту освіти й науки Чернівецької облдержадміністрації Оксани Палійчук у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся ІІ етап Всеукраїнського освітянського конкурсу «Учитель року – 2019».

«Конкурс «Учитель року» – це не тільки фахове випробування для кращих вчителів області, але й частина нової освітньої політики, що визначає провідну роль вчителя у суспільстві. Це один із способів привернути увагу громадськості до педагогічної професії, вчительства та проблем сьогодення в освіті. Усвідомлюючи роль вчителя у суспільстві, крайова влада робить все можливе для утвердження ролі вчителя. Прикменто, що сьогоднішнє дійство приурочене до ювілею, який ми святкуватимемо 4 березня – 70 річниця з дня народження Володимира Івасюка. Видатний музикант народився в сім’ї звичайних Кіцманських вчителів, і з самого дитинства бачив невимовно важку працю батька-педагога Михайла Григоровича, який з ранніх років привчав сина до любові. Важливо, що перші музичні акорди, як і перші всесвітньовідомі твори митця, були оцінені батьками-вчителями. Пам’ятаймо, успіх в Івасюка почався з родини вчителів, а особистість Володимира Михайловича вкотре доводить, що кожен успіх, кожен геній має вчителя, який щоденною клопіткою працею допомагає своїм учням і стимулює їх ставати кращими. Тож щира дяка вам, шановні вчителі, за клопітку працю на освітянській ниві, терпіння та наполегливість, а головне, уміння вірити в майбутній успіх своїх вихованців», – наголосив Михайло Павлюк.

Директор Департаменту освіти й науки Чернівецької облдержадміністрації Оксани Палійчук зауважила: «Коли людина приходить у світ, у неї з'являються два ангели: перший – це її батьки, які щоденно плекають та виховують кожного з нас, а другий – це вчитель, який допомагає учням турувати свій життєвий шлях, є взірцем і прикладом для наслідування. Тому професія вчителя – це поклик душі, яким хочеться ділитись з усіма».

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019» проводився у 5 номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Французька мова», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни».

До складу журі ввійшли 45 компетентних викладачів вищих навчальних, професійно-технічних та загальноосвітніх закладів, з яких: 7 – доктори наук, професори, 15 – кандидатів наук та доцентів, 2- заслужені учителі України.

Переможців конкурсу у кожній номінації нагородили грошовою премією у розмірі 3 прожиткових мінімумів; лауреати, які посіли друге та третє місця, – по два та один прожиткові мінімуми відповідно.

Михайло Павлюк нагородив переможців ІІ етапу Всеукраїнського освітянського конкурсу «Учитель року – 2019» грамотами, кубками та грошовою премією. Найкращі педагоги області представлятимуть Буковину на ІІІ етапі конкурсу, що відбудеться у Києві.

Коментарі