У Чернівцях пройшла церемонія урочистого відкриття Чемпіонату ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях


  • 27/02/2019
У Чернівцях пройшла церемонія урочистого відкриття Чемпіонату ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях

Сьогодні, 27 лютого, у Чернівцях на базі спортивного комплексу Управління ДСНС України у Чернівецькій області пройшла церемонія урочистого відкриття Чемпіонату ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях.

Щоб взяти участь у цих змаганнях, на Буковину завітали понад 400 учасників з усіх регіонів країни.

Обласну виконавчу владу на заході представляв заступник голови обласної державної адміністрації Всасиль Гостюк. Також на відкритті були присутні керівники обласних підрозділів ДСНС, почесні гості, глядачі.

Відомо, що рятувальники першими готові прийти на допомогу у надзвичайних ситуаціях, і конкурсна програма Чемпіонату передбачає виконання на швидкість тих елементів, котрі рятувальники виконують під час несення служби.

Начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергій Михайлюк побажав учасникам хорошої конкуренції, а також вручив нагороди працівникам Управління ДСНС України у Чернівецькій області, котрі виявили високий професіоналізм під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій. Зокрема, нагрудні знаки «За відвагу в надзвичайній ситуації» отримали 4 рятувальників, ще майже 10 працівників Управління нагородили почесними грамотами та подяками ДСНС.

Зазначено, що серед представників областей також були ті, кому сьогодні присвоїли звання «майстер спорту міжнародного класу» та «заслужений майстер спорту». Їх отримали спортсмени з Одеської, Київської, Волинської, Хмельницької областей, котрі минулого року посіли 2-ге місце на Чемпіонаті світу  з пожежно-прикладного спорту.

Коментарі