В області збережена позитивну динаміку зростання середнього рівня оплати праці


  • 26/02/2019
В області збережена позитивну динаміку зростання середнього рівня оплати праці

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації 26 лютого 2019 року було організував проведення засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Захід відбувся під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Гостюка, який, відкриваючи засідання, зосередив увагу на тому, що соціальна захищеність кожного громадянина, що працює – це передусім легалізація робочих місць та заробітної плати.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віталій Савкін у своїй доповіді повідомив про заходи організаційного, правового характеру щодо легалізації трудових відносин, роботу обласної, міських та районних робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Зокрема, з початку року проведено 13 засідань зазначених робочих груп та проведено інформування 108 суб’єктів господарювання щодо легалізації трудових відносини.

В області збережена позитивну динаміку зростання середнього рівня оплати праці. У грудні 2018 року середньомісячна заробітна плата на одного штатного працівника економіки області становила 9025 грн, що на 24,2% більше, ніж за грудень 2017 року.

Також з питань порядку денного засідання доповідали: заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір, заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан; Володимирівна – перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Ольга Кривуля.

В обговоренні питання порядку денного брали участь члени обласної робочої групи, представники районних державних адміністрацій та представники об’єднаних територіальних громад.

Коментарі