У Вижниці відбулося відкриття фестивалю української естрадної пісні «Пісня буде поміж нас» імені Назарія Яремчука

У Вижниці відбулося відкриття фестивалю української естрадної пісні «Пісня буде поміж нас» імені Назарія Яремчука

У Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулося відкриття фестивалю української естрадної пісні «ПІСНЯ БУДЕ ПОМІЖ НАС» імені Назарія Яремчука, який проводиться в рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Чернівецькій області на 2017-2020 роки за фінансової підтримки Чернівецької облдержадміністрації, Вижницької райдержадміністрації, Вижницької районної ради, Вижницької міської ради.

На Вижниччину завітали конкурсанти з різних куточків України. Привітали артистів та гостей фестивалю голова райдержадміністрації Руслан Сенчук, заступник голови районної ради Сергій Вірста. Студенти факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича подарували учасникам власноруч зроблені ляльки-мотанки, які стануть оберегом на удачу. Затишну атмосферу в залі створили «Назарові пісні» у виконанні ВІА «Смерічка», а також вистава Вижницького народного аматорського театру «Камінна душа» (постановка Заслуженого працівника культури України Михайла Ковалюка).

Насичені дні готує фестиваль для своїх конкурсантів. Вже сьогодні в Мигівському будинку народної творчості та дозвілля розпочнеться конкурсна програма, де учасники виконуватимуть пісні із репертуару Назарія Яремчука. В суботу у Вижниці лунатимуть естрадні, авторські пісні в рамках другого конкурсного дня, а вже в неділю відбудеться гала-концерт та нагородження учасників.