Михайло Павлюк окреслив низку важливих завдань під час апаратної наради


  • 25/02/2019
Михайло Павлюк окреслив низку важливих завдань під час апаратної наради

Сьогодні, 25 лютого, під керівництвом в.о. голови облдержадміністрації Михайла Павлюка відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів ОДА.

Перша частина наради була присвячена організаційним моментам та вирішенню поточних питань, що виникали в роботі обласної виконавчої влади за минулі два тижні.

Так, в рамках проведення місячника благоустрою, Михайло Павлюк дав доручення відповідним структурам ОДА оновити державні символи на будівлях, де розташовані їх підвідомчі установи, де органи місцевого самоврядування та соціальні об'єкти.

«Разом з Департаментами освіти і науки, охорони здоров'я, управлінням  молоді та спорту, представниками районів у березні проведемо форум вчителів фізичного виховання. Адже саме на них покладена функція популяризація здорового способу життя серед наймолодших буковинців, - зазначив Михайло Павлюк. – Разом з тим, управлінню молоді та спорту необхідно буде розпочати роботу з підготовки оздоровчої кампанії-2019. Вона має пройти на високому рівні, охопивши якомога більший відсоток дітей. Вже зараз необхідно проаналізувати, чи є питання  з акредитацією обласних таборів».

Окрім того, за словами в.о. голови ОДА, аналізуючи інформаційно-аналітичну довідку щодо стану розгляду звернень громадян у 2018 році, яка була  підготовлена Адміністрацією Президента України, можна відзначити той факт, що кількість звернень до місцевої влади та ОТГ – як нових суб’єктів місцевого самоврядування, збільшилася на 4,4%

«У довідці також зазначається про результативність розгляду звернень громадян місцевими органами влади. Варто зазначити, що Чернівецька область з показником 80,7% посідає 2 місце після Львівської.  Це якісний вимір високої довіри громадян до влади. Продовжуватимемо так і надалі», - зазначив Михайло Павлюк.

Останнім ключовим моментом, на якому в.о. голови ОДА акцентував державних службовців - це відзначення Шевченківських днів в області, які на належному рівні мають відбутися саме 9 березня.

Коментарі