Стан підготовки агроформувань області до проведення комплексу весняно-польових робіт наразі є достатнім

Стан підготовки агроформувань області до проведення комплексу весняно-польових робіт  наразі є достатнім

Заступник голови облдержадміністрації Мирослав Заячук провів у Департаменті агропромислового розвитку ОДА нараду щодо  догляду за багаторічними насадженнями та забезпечення  агроформувань області матеріально-технічними ресурсами для проведення комплексу весняно-польових робіт в 2019 році.

Участь у нараді взяли керівництво Департаменту,  представники Державного центру сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції в Чернівецькій області, ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, Чернівецької філії ДУ «Держгрунтохорона», Буковинської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України, Придністровської дослідної станції садівництва Інституту садівництва НААН України.

Серед питань, що стосувалися особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт та догляду за озимими культурами у весняно-літній період 2019 року, основними були:

- Забезпечення сільгосппідприємств області на період проведення комплексу весняно-літніх робіт насіннєвим матеріалом ярих сільськогосподарських культур для посіву під урожай 2019 року.

- Визначення його посівних якостей, забезпечення агроформувань області засобами захисту рослин та захист посівів сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб і гризунів, забезпечення агроформувань області мінеральними добривами та підживлення озимих культур.

Також   учасники наради заслухали інформацію про технологічні аспекти догляду за багаторічними плодовими насадженнями в зимово-весняний період, вирощування садивного матеріалу плодово-ягідних культур в області та пропозиції щодо впровадження його у виробництво у поточному році.

Констатовано, що в цілому стан підготовки агроформувань області до проведення комплексу весняно-польових робіт та забезпечення їх матеріально-технічними ресурсами наразі є достатнім.