Цьогорічна мета Всеукраїнської акції «Серце до серця» - кошти на кардіологічне обладнання для дитячих лікарень


  • 14/02/2019
Цьогорічна мета Всеукраїнської акції «Серце до серця» - кошти на кардіологічне обладнання для дитячих лікарень

У всix регінах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходитиме 14 Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якої є збip коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

Акція відбуватиметься чотирнадцятий рік поспіль  i за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. За тринадцять років існування фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 39 674 199, 83 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами зібрано З 875 369,23 грн., завдяки чому закуплено i передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики i лікування слуху

Минулого року Чернівецька область зібрала у період проведення акції «Почуй світ!» 206 267, 58 грн. На зібрані в області кошти було придбано та передано у обласну дитячу лікарню прилад для реєстрації ото акустичної емісії 0toRead, що дало можливість лікувати дітей на більш якіснішому рівні. 

Цьогоріч в області пройде  низка акцій, під час яких обласна влада та представники благодійного фонду в області задіють всі необхідні сили, щоб в подальшу у лікарнях могли рятувати найцінніше – дитячі серця. Фінал акції відбуватиметься 4-5 травня 2019 року.

Про деталі буде повідомлено згодом.

Коментарі