Чернівецька команда змогла гідно представити область на Всеукраїнському фестивалі «Будь молодим – живи активно»

Чернівецька команда змогла гідно представити область на Всеукраїнському фестивалі «Будь молодим – живи активно»

З 27 по 30 вересня у Вінниці за підтримки Міністерства молоді та спорту України вже вдруге пройшов Всеукраїнський фестиваль «Будь молодим – живи активно», спрямований на популяризацію здорового способу життя серед молоді.

Цього року участь у ньому взяли 64 учасники з 16 областей України. Команди складалися з 4 осіб: два хлопця і дві дівчини.

Чернівецьку область представляли студенти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, які навчаються на 3 курсі факультету фізичної культури та здоров’я людини: Анастасія Тартачник, Роксалана Ткач, Петро Рудик та Іван Ватрич.

Фестиваль не залишив байдужим жодного учасника, адже після офіційного відкриття на гостей чекав показовий виступ та майстер-клас з чарлідингу від команди підтримки «Вінницьких Вовків». Потім команди розпочали свій шлях до бажаної перемоги з 1-го етапу змагань - флаг-футболу.
Так, на учасників чекало 10 різноманітних завдань та змагань у різних сферах на багатьох цікавих локаціях, спрямованих на здоровий спосіб життя.

За виконання завдання команди отримували прапорці, їхня кількість і визначила переможця.

Після змагань на учасників чекав майстер-клас з надання першої медичної допомоги та семінар-нарада з обміну досвідом та представленням кращих практик різних областей з реалізації молодіжної політики.

Чернівецька команда змогла гідно представити область, ввійшовши в п’ятірку кращих команд.