Обговорено роботу Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за 2018 рік та завдання на 2019 рік


  • 11/02/2019
Обговорено роботу Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за 2018 рік та завдання на 2019 рік

11 лютого 2019 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за участі в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Павлюка, заступника голови облдержадміністрації Мирослава Заячука, начальників управлінь ГУ ДПСС у Чернівецькій області, начальників районних державних лікарень ветеринарної медицини та директора Чернівецької регіональної державної ДПСС розпочалась колегія на тему: «Про підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за 2018 рік та завдання на 2019 рік». 

За протокольним дорученням в.о. голови ОДА такі розширені наради відбуваються у кожному структурному підрозділі.

На порядок денний винесені наступні питання:

1. Здійснення державного нагляду в галузі безпечності харчових продуктів та ветеринарні медицини за 2018 рік та основні завдання щодо покращення даної роботи.

2. Про роботу Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства та санітарно-епідемічну ситуацію в Чернівецькій області за 2018 рік.

3. Стан реалізації державної політики у сферах карантину та захисту рослин, контролю у сфері насінництва та розсадництва за 2018 рік.

4. Про підсумки роботи з питань державного нагляду за дотриманням законодавства про захист прав споживачів, реклами, метрологічного та ринкового нагляду за 2018 рік.

5. Фінансово-бюджетна дисципліна та ефективність використання бюджетних коштів протягом 2018 року.

«Станом на 01.01.2019 ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за заявами суб’єктів господарювання зареєстровано 6337 операторів ринку, у 2018 році – 1217, діяльність яких пов’язана з обігом харчової продукції, в тому числі із високим ступенем ризику – 119, середній – 581 та незначним – 5379. Найбільше зареєстровано операторів ринку у м. Чернівці (2140), Сторожинецькому (672) та Новоселицькому (517) районах, найменше – Герцаївському (167), Кельменецькому (255) та Хотинському (268) районах», – звітувала начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Любов Штефуряк.

В області функціонує 1 обласна державна лікарня ветеринарної медицини, 1 міська та 11 районних державних лікарень ветеринарної медицини, 49 дільничих лікарень ветеринарної медицини та дільниць ветеринарної медицини, в яких працює 274 спеціалісти.

За словами начальника Управління фітосанітарної безпеки Вержинії Коврик: «В області зареєстровано 20 деревообробних підприємств, які відповідають фіто санітарним вимогам і здійснюють обробку деревини та дерев’яної тари. За допомогою 161 феромонної пастки обстежено 1452,2 га сільськогосподарських угідь, садів, лісонасаджень та 4475 м2 складських приміщень».

За результатами здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на агропродовольчих ринках за 2018 рік не допущено до реалізації 17,2 тонн небезпечних та недоброякісних продуктів. Найбільше не допущено до реалізації харчових продуктів на агропромислових ринках м. Сокиряни, м. Новодністровськ та м. Хотин.

«Діяльність Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за 2018 рік можна вважати задовільною. Більшість завдань, які стояли перед спеціалістами, виконані. Сподіваюсь, що  й надалі Чернівецька область займатиме лідируючі позиції щодо питань функціонування Головного управління Держпродспоживслужби», – відзначив в.о. голови Чернівецької облдержадміністрації Михайло Павлюк. Він доручив провести відповідні наради та зустрічі з головами РДА

Також він доручив передати закуплену техніку кращим районам області, зокрема згідно з розподілом коштів Новоселицький район отримає автомобіль «Peugeot» 301 для здійснення протиепізоотичних заходів.

Коментарі