Під час апаратної наради в ОДА обговорили необхідність інформування громадськості щодо монетизації субсидії


  • 11/02/2019
Під час апаратної наради в ОДА обговорили необхідність інформування громадськості щодо монетизації субсидії

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів під час апаратної наради, яку провів в.о. голови ОДА Михайло Павлюк, зазначив про старт роботи над виконанням завдань, пов'язаних з монетизацією субсидій.

«Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо монетизації субсидій. Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою. Субсидія буде перерахована грошовим переказом на рахунки пенсіонерів і виплачуватиметься Пенсійним фондом одночасно з пенсією», – повідомив Михайло Романів.

Очільник пенсійної служби краю звернувся з ініціативою до керівників структурних підрозділів ОДА, голів райдержадміністрацій, суб’єктів, які надають субсидійні та соціальні послуги, провести спільну роз'яснювальну роботу для населення щодо монетизації субсидій.

Михайло Павлюк підтримав пропозицію начальника пенсійної служби в області, окреслив подальші кроки взаємодії в напрямку інформування краян про процедуру отримання монетизованих субсидій для окремих категорій громадян.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Коментарі