Вже сьогодні нам варто готуватися до традиційних на Буковині – озеленення, прибирання, благоустрою


  • 11/02/2019
Вже сьогодні нам варто готуватися до традиційних на Буковині – озеленення, прибирання, благоустрою

На цьому акцентував в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк під час апаратної наради.

 «Управлінню житлово-комунального господарства ОДА необхідно до 15 лютого підготувати розпорядження «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Чернівецької області у 2019 році», -  дав доручення Михайло Павлюк.

Управлінню екології та природних ресурсів доручили спільно з департаментами регіонального розвитку, освіти і науки ОДА, Державною екологічною інспекцією у Чернівецькій області, обласним управлінням лісового та мисливського господарства та ГУ Національної поліції у Чернівецькій області до 18 лютого розробити заходи щодо збереження біорізноманіття червонокнижних видів рослин.

Разом з тим, Михайло Павлюк підкреслив, що варто запланувати впорядкування, посадку (підсадку) зелених насаджень, інвентаризацію територій та об’єктів природно-заповідного фонду Чернівецької області.

Управління екології та природних ресурсів ОДА запланує проведення відповідних заходів в рамках участі у щорічних акціях «За чисте довкілля», «День землі», «День довкілля», «Всесвітній день дій проти гребель, на захист річок, води і життя», «Всесвітній день лісів», «Всесвітній день води», «Посади дерево миру» тощо.

Коментарі