Теруправління ДБР, що поширює діяльність неа 5 областей, зокрема на Чернівецьку, звітує за 2 місяці роботи


  • 11/02/2019
Теруправління ДБР, що поширює діяльність неа 5 областей, зокрема на Чернівецьку, звітує за 2 місяці роботи

Теруправління ДБР, розташоване у Хмельницькому, розслідує 410 кримінальних проваджень: 85 розпочаті слідчими теруправління, решта передані за підслідністю з інших правоохоронних органів. Про це повідомив директор теруправління Сергій Палатов, підбиваючи підсумки за перші два місяці роботи.

«Із усієї кількості проваджень, які ми розслідуємо, найбільша категорія  –   військові злочини. Таких проваджень у нас 270. На другому місці кримінальні провадження, де фігурують працівники правоохоронних органів - їх понад 130. У більшості випадків правоохоронців підозрюють у перевищенні службових повноважень»,  – повідомив Сергій Палатов.

Керівництво територіального управління також розповіло про перші провадження, які слідчі ДБР скерували до суду.

«Досудове розслідування завершено у 45 кримінальних провадженнях. Матеріали передані до суду. Переважна більшість з цих справ  –  військові злочини. Найпоширеніша стаття  –  самовільне залишення військової служби»,  –  повідомив заступник директора теруправління Сергій Кушнір.

Нагадаємо, теруправління ДБР, розташоване у м. Хмельницькому, поширює свою діяльність на 5 областей: Хмельницьку, Вінницьку, Житомирську, Рівненську та Чернівецьку.

Джерело: 

https://dbr.gov.ua/news/sergiy-palatov-slidchi-terupravlinnya-dbr-u-khmelnickomu-rozsliduyut-410-kriminalnikh-provadzhen-polovina-z-nikh-viyskovi-zlochini

Коментарі