Цьогоріч область отримає 228 млн. грн. з дорожнього фонду на дороги місцевого значення


  • 07/02/2019
Цьогоріч область отримає 228 млн. грн. з дорожнього фонду на дороги місцевого значення

Для належного експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення краю обласною державною адміністрацією спільно з Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області вживається низка заходів.

Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Левченко.

Він зазначив, що вплив погодних факторів, часті температурні коливання у зимовий період негативним чином вплинули на стан доріг. У першу чергу, руйнуються старі дороги, котрі довгий час не ремонтувалися. Проте ті дороги, котрі відремонтовано в попередній рік в рамках дорожньої реформи у державі, відповідають діючим експлуатаційним показникам.

«Так, минулоріч на експлуатаційне утримання доріг місцевого значення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам виділено 49,677 млн.грн. Проте реальна оцінка стану доріг показала недостатність фінансування на зазначені цілі. Тому на початку 2019 року керівництвом обласної державної адміністрації прийнято рішення про збільшення обсягу фінансування на зазначені цілі до 68,8 млн. грн.»,  - наголосив Олександр Левченко.

«Сподіваємось, що збільшене фінансування дасть можливість підрядній організації закуповувати необхідні матеріали та забезпечувати технологічні процеси з ремонту та належного утримання доріг», - додав Олександр Левченко.

Він також підкреслив, що цьогоріч для Чернівецької області  з дорожнього фонду на дороги місцевого значення заплановані кошти в сумі 228 млн. грн. У 2018 році відповідне фінансування склало 182 млн. грн.

Коментарі