Технологія використання холодної асфальтобетонної суміші дозволяє відновлювати дорожнє полотно області за несприятливих погодних умов, - Юрій Бучка


  • 07/02/2019
Технологія використання холодної асфальтобетонної суміші дозволяє відновлювати дорожнє полотно області за несприятливих погодних умов, - Юрій Бучка

Під час сьогоднішнього брифінгу в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Юрій Бучка розповів про те, як дорожники зберігають та відновлюють дорожнє полотно області у зимовий період під час ускладнення погодних умов, за результатами обробки доріг протиожеледним матеріалом.

«Зокрема, випадіння значної кількості опадів, часті коливання температури повітря, використання піщано-соляної суміші на дорогах, - всі ці фактори провокують руйнацію дорожнього полотна. Нині, коли весняний період ще не розпочався, ми здійснюємо тимчасовий аварійний ремонт – ліквідацію аварійної ямковості. Дана технологія передбачає використання холодних асфальтобетонних сумішей: завдяки ній навіть за несприятливих погодних умов можна проводити ремонтні роботи за спрощеною технологією з метою забезпечення належного проїзду автотранспортом, підвищення рівня безпеки дорожнього руху, а також зниження аварійності на автошляхах».

В.о. начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області також зазначив, що дані роботи здійснюються з початку року по основних напрямках доріг, маршрутах області (це стосується аварійної ямковості з глибиною ям більше 5 см).

Коментарі