Сьогодні амбулаторії сімейної медицини є логічною основою ефективної системи охорони здоров’я - Михайло Павлюк


  • 07/02/2019
Сьогодні амбулаторії сімейної медицини є логічною основою ефективної системи охорони здоров’я - Михайло Павлюк

Вчора, 6 лютого, під час робочого візиту у Кельменецький район, в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк разом із заступником голови ОДА Ігорем Богатирцем, заступником директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрієм Лесюком ознайомилися із  ходом будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини (з житлом на 1-2 лікарів) в селі Комарів.

Як зазначив  Михайло Павлюк, реформування первинної ланки медичної допомоги в сільській місцевості є одним з пріоритетних питань, які перебувають на постійному контролі у керівництва облдержадміністрації. «Сьогодні амбулаторії сімейної медицини є логічною основою ефективної системи охорони здоров’я, оскільки відповідають більшій частині запитів населення, зокрема, створюються комфортні умови, як для лікування хворих, так і для роботи медиків. Будівництво даного закладу – це ще один крок до покращення надання якісної медичної допомоги жителям села», - наголосив Михайло Павлюк.

Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Комарів та Дністрівки, а це майже 2300 людей. У селі є амбулаторія, але вона розташована на другому поверсі в пристосованому приміщенні та є застарілою. В умовах реформування галузі охорони здоров'я, час вимагає нових підходів до обслуговування населення, надання пацієнтам більш якісних послуг, за новими стандартами, на більш достойному рівні. Тому, завдячуючи тісній співпраці з облдержадміністрацією, в галузі медицини триває реалізація  сучасного будівництва.

Наразі будівельні роботи на стадії зведення стін. Будівництво проводиться за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.  Кошторисна вартість становить 6150,2 тис. грн., на умовах співфінансування з районного бюджету виділено 300 тис.грн. 

В ході зустрічі посадовцями обговорено терміни виконання будівельних робіт доручено Комарівському сільському голові Леоніду Варварюку контролювати хід проведення будівництва амбулаторії.

Коментарі